Svatební hry

 

Brusle

Při této hře si nevěsta obuje jednu kolečkovou brusli a ženich druhou. Nohy s bruslemi se jim svážou dohromady a jejich úkolem je dopravit se do cíle. Trasa se může vyznačit židlemi, nebo se jako překážky použijí přítomné děti. Do dráhy se zařadí několik úkolů (společné otevření lahve sektu, zatlučení hřebíku, zazpívání ukolébavky apod.)

 

Tanec s vařečkou

Při tanci se vytvoří kruh tak, aby vedle stáli vždy muž a žena. Jeden z tanečníků si dá vařečku mezi nohy a bez pomoci rukou jí předá svému partnerovi  ve směru hodinových ručiček, ten dalšímu atd., dokud se všichni nevystřídají.

 

Dražba starých věcí

Nevěsta se ženichem vezmou doma své staré  a již nepoužívané osobní věci (dupačky, které nosili, když byli malí, hrnek s utrženým uchem, dětská milostní psaníčka, žákovskou knížku apod.) Svatební koordinátor, nebo svědek se pak pokouší tyto vzácné kousky vydražit. Výtěžek z této hry obdrží samozřejmně ženich s nevěstou. Pro zvýšení atraktivity nabízených zbytečností je mohou družičky předvádět za vtipného komentáře koordinátora.

 

Zavolejte nebo si napište o další na:

mobil: +420 775 381 643
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.